شنبه, 03 تیر 1396 14:02

نرم افزار WinBox (آخرین ورژن- بروزرسانی شد)

نرم افزار WinBoxجهت مدیریت، میکروتیک یک رابط گرافیکی کاربر GUI برای استفاده از قابلیت های میکروتیک در سیستم عامل Windows فراهم نموده است

سیستم عامل های روتربورد میکروتیک به چند روش امکان برقراری ارتباط دارند که دو روش زیر پراستفاده ترین راه برای اتصال به روتر بوردهای میکروتیک میباشد:

1. تحت وب
2. Winbox

1. تحت وب
این گزینه رابط گرافیکی در اختیار شما قرار می دهد که می توانید بسیاری از عمده تنظیمات میکروتیک را از این قسمت انجام دهید که این گزینه این امکان را به شما مدهد که تنها با داشتن یک مرورگر میکروتیک خود را مدیریت کنید.

2. Winbox
این نرم افزار تحت سیستم عامل ویندوز اجرا می گردد که تمامی امکانات مدیریت میکروتیک را در اختیار شما قرار می دهد و به دلیل اینکه این نرم افزار تنها و فقط توسط سیستم عامل ویندوز اجرا می گردد لذا در بسیاری از مواقع ممکن هست محدودیت هایی در اجرای این نرم افزار داشته باشید. همچنین عمده کاربران میکروتیک از این نرم افزار برای مدیریت میکروتیک خود استفاده می کنند.

همه دستوراتی که در محیط ترمیتال میکروتیک عمل می کنند به همان صورت در winbox هم کار میکنند. winbox نرم افزاری با فرمت exe است که حجم بسیار کمی دارد و نیاز به نصب ندارد.

 

دانلود وینباکس از وبسایت میکروتیک
بازدید 17747 بار
محتوای بیشتر در این بخش: نرم افزار بارکد خوان »

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

+3 #3 محمد کریمی 1396-06-15 15:44
بسیار عالی و کارامد
نقل قول کردن
+3 #2 امید 1392-11-18 06:43
درانتهای مطلب در قسمت بارگیری پیوست ها
نقل قول کردن
+3 #1 مهدی 1392-11-09 18:10
لینک دانلود کجاست؟
من نمیبینم
نقل قول کردن

پربازدیدترین مطالب

"«قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد»."