سرور مجازی ترکیه

سرور مجازی ترکیه

سرور مجازی ترکیه دارای آپ تایم و کیفیت بالایی است و همچنین از سرعت بالایی نیز برخوردار است، این سرور در شهر استانبول قرار دارد. سرور مجازی ترکیه متصل به یکی از بزرگترین تامین کنندگان پهنای باند است، به نام شبکه Cogent می‌باشد. با توجه به موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به ایران، پینگ تایم مناسب و پایین، استفاده از سخت افزارهای بروز، پهنای باند گیگابیتی، قیمت مناسب و … خرید سرور مجازی ترکیه برای کاربرانی که نیاز به ثبت‌ نام در آزمون‌ های بین‌المللی،  ثبت شرکت در ترکیه، استفاده از حساب های بانکی در ترکیه و … را دارند انتخابی مناسب می باشد.

سرور مجازی ترکیه

قابلیت های سرور مجازی ترکیه

- سرور مجازی ترکیه با منابع و آی پی اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، البته درنظر داشته باشید که باتوجه به تقسیم سرور اختصاصی به واحدهای کوچکتر پهنای باند اختصاص داده شده به آن نیز (یک گیگابیت اشتراکی ) بین سرورها به اشتراک گذاشته شده است.

- این سرورها برای کاربردهای مختلفی مناسب هستند. قابل ارائه با سیستم عامل لینوکس و ویندوز در توزیع ها و ورژن های  مختلف می باشند.

- سرورمجازی ویندوز ترکیه و سرور مجازی لینوکس ترکیه دارای آیپی ثابت و اختصاصی از شهر استانبول می‌باشد.

- درصورتی که قصد دارید در فضایی ایمن و با برخورداری از سرعت و کیفیت مناسب به امور خود بپردازید سرور ترکیه بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

- اگر نیاز دارید از طریق وی پی اس ترکیه (VPS) وارد سرور شده و ترید خود را از آن طریق انجام دهید پیشنهاد می گردد  پلن ویژه سرور مجازی ترکیه برای ترید را مشاهده نمایید.

 

 

محتوای بیشتر در این بخش: « طرح 2 در 1

پربازدیدترین مطالب

"«قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد»."