یکشنبه, 03 اسفند 1393

نرم افزار LinkPlanner

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

لينک پلنر( link planer) يکي از بهترين و کامل‌ترين نرم افزارها در زمينه آناليز لينک‌ هاي وايرلس out door است که با امکانات بي نظيري خود، توانسته است به عنوان يکي از ابزارهاي کارآمد و تخصصي در لينک‌هاي وايرلس شناخته شود. اين نرم‌افزار به شما اين امکان را مي‌دهد که قبل از نصب لينک‌هاي وايرلس، مسير مورد نظر را به طورکامل بررسي کرده، امکان عدم برقراري لينک و همچنين از پايين بودن کيفيت آن مطلع شويد.

با وجود محبوبیت نرم افزار لينک پلنر(link planer) در بین متخصصان این امر در ایران، متأسفانه شرکت کمبیوم نقاط جغرافیایی ایران را تحریم کرده‌ و امکان دریافت پروفایل توسط این نرم‌افزار وجود ندارد.

نکته: می توانید به کمک گوگل ارث نقاط را مشخص کنید و بعد پروژه را با پسوند kmz ذخیره کرده و داخل link planner از منوی فایل import به داخل link planner وارد نمایید.

linkplanner

شرکت نوران در طول این مدت در صدد دستیابی به راهکاری برای حل این مشکل بود تا اینکه به کمک تیم تخصصی خود توانست موانع را از سر راه برداشته و امکان استفاده از این نرم‌افزار را با همان امکانات و کیفیت لینک پلنر موتورولا فراهم کند. (دانلود نرم افزار آنالیز لینک های وایرلس LinkPlaner)

بازدید 534 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پربازدیدترین مطالب

"«قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد»."