شنبه, 29 آذر 1393 بازدید 2444 بار

خرید از فروشگاه‌های مایکروسافت با Bitcoin ممکن شد

شما هم‌اکنون می‌توانید Bitcoin را به اعتبارات خود در حساب کاربری مایکروسافت اضافه کنید و با آن خریدهای خود را انجام دهید.
شرکت مایکروسافت اعلام کرد که از این پس برای فروش محصولات خود پول مجازی Bitcoin را هم می‌پذیرد و این امکان را در اختیار مشتریان خود می‌گذارد تا برای خرید محتوای دیجیتالی از فروشگاه‌های آنلاین، Bitcoin پرداخت کنند.
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از آی‌بی‌تایمز، این اقدام دو ماه پس از آن صورت گرفته است که "بیل گیتس"( Bill Gates) بنیانگذار مایکروسافت استفاده از پول دیجیتالی را به مدیران شرکت توصیه کرد و توضیح داد که این اتفاق می‌تواند کلید اصلی در آینده فناوری باشد.

بر اساس اطلاعات مندرج در صفحه ویژه سایت مایکروسافت مخصوص پرداخت‌ها، مشتریان این شرکت در کشور آمریکا هم‌اکنون می توانند بازی‌ها و دیگر محتوای دیجیتالی مورد نظر خود مبتنی بر ویندوز، ویندوز فون و Xbox را به صورت آنلاین با پرداخت Bitcoin خریداری کنند.
این واحد پولی دیجیتالی به تازگی در شرکت پرداخت‌های الکترونیکی PayPal نیز مورد تایید قرار گرفته است و به همه شرکت‌ها امکان می‌دهد خرید و فروش‌های خود مبتنی بر اینترنت را از طریق Bitcoin انجام دهند.
مایکروسافت در این خصوص توضیح داد:‌ «شما هم‌اکنون می‌توانید Bitcoin را به اعتبارات خود در حساب کاربری مایکروسافت اضافه کنید و با آن خریدهای خود را انجام دهید.»
در ادامه این توضیحات آمده است: «زمانی که شما مبلغی را به حساب کاربری خود در سایت مایکروسافت می‌افزایید، می‌توانید از آن به عنوان عامل پرداخت استفاده کنید و محصولات مورد نیاز خود از جمله ابزارها، بازی‌ها و دیگر محتوای دیجیتالی را از فروشگاه‌های ویندوز، ویندوز فون، Xbox Games، Xbox Music یا Xbox Video خریداری کنید.»
منبع:ایتنا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: همگرایی کروم و اندروید »

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پربازدیدترین مطالب

"«قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد»."