سرور اختصاصی ایران

dedicated server - سرور اختصاصی ایران

 اگر دارای وبسایت های پربازدید هستید یا اگر از اسکریپت های پر مصرف استفاد می کنید و در عین حال نیازمند سرعت و امنیت بالا هستید ، سرور اختصاصی ایساتیس سرور برترین پیشنهاد برای تامین نیاز های شما خواهند بود. برخی از امکانات سرورهای اختصاصی را می‌توان امکان تهیه تعداد بالای IP، کیفیت بسیار بالا از نظر سرعت ، امنیت و پهنای باند و پورت و ... نام برد.

سرور اختصاصی ایران : دیتاسنتر تبیان

دیتاسنتر تبیان در سال ۱۳۸۸ زیر نظر مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان راه اندازی گردید دیتاسنتر تبیان از دو روت زیرساخت و فیزیک نظری استفاده میکند، دیتاسنتر تبیان در شهر تهران خیابان نادری قرار دارد و از لحاظ کیفیت و آپ تایم بین دیتاسنتر های ایران میتوان گفت بی‌رقیب می‌باشد. 


سرور اختصاصی ایران : دیتاسنتر برج میلاد

دیتا سنتر ملی آسیاتک در تراز ۲۸۴+ مساحتی به بزرگی بیش از ۹۰۰ مترمربع در برج میلاد تهران در ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۶ افتتاح شد. استفاده از بروز ترین زیر ساخت ها ی دنیا امنیت داده و امنیت فیزیکی تجهیزات و همچنین تامین برق مورد نیاز دیتاسنتر های آسیاتک از ۲ بستر زیر ساخت شهری ، ۴مسیر اضطراری و ۲ مسیر تغذیه باتری است. 


سرور اختصاصی ایران : دیتاسنتر صفر و یک

دیتاسنتر صفر و یک از سال ۱۳۷۷ همزمان با گسترش شبکه اینترنت در ایران فعالیت خود را آغاز کرد

از طریق فیبر نوری به مرکز اینترنت ایران و مخابرات ایران و خطوط وایرلس پایدار با شرکت ارتباطات زیر ساخت با ظرفیت ۱۰ گیگ متصل است که این الگوی شبکه باعث به وجود آمدن پایداری بی نظیر در ارائه سرویس های دیتاسنتر این شرکت گردیده است.


سرور اختصاصی ایران : دیتاسنتر زیرساخت

شرکت طرح و توسعه تلفن ایران به عنوان هسته اولیه تشکیل شرکت ارتباطات زیرساخت کنونی در تیر ماه ۱۳۶۸ تاسیس شد. با گذشت حدود ده سال فعالیت در عرصه مخابرات و ارتباطات در بهمن ۱۳۷۸ نام شرکت از طرح و توسعه تلفن ایران به طرح و توسعه شبکه‌های مخابراتی تغییر یافت.


توصیه های قبل از خرید:

بکاپ گیری از دیتا
با توجه به اینکه در شرکت های دیگر شاهد تجربیات تلخ از دست رفتن داده های کاربران در اثر مشکلات سخت افزاری یا حقوقی بوده ایم و این مسائل در عمل اجتناب ناپذیر است، اکیدا به شما توصیه می کنیم که همواره از داده های خود پشتیبان تهیه نمائید یا از راهکارهای کدباکس در زمینه بک آپ گیری از سرور مجازی استفاده نمائید.
بلاک آی پی
در صورت راه اندازی فیلترشکن و پروکسی سرور بر روی سرور مجازی یا اختصاصی ایران مسئولیت فیلتر شدن IP بر عهده شما خواهد بود.
مدت زمان تحویل سرور اختصاصی ایران
زمان تحویل سرور اختصاصی های ایران باتوجه به نوع سخت افزار و نوع کانفیگ نرم افزاری که مشتریان به آن نیاز دارند ممکن است بین 1 الی 3 روز کاری زمان ببرد.
هزینه راه اندازی سرور اختصاصی ایران
کلیه پلن های سرور اختصاصی ایران بدون هزینه ستاپ اولیه با هزینه راه اندازی رایگان ارائه می شوند.
ارائه پورت 10 گیگابیت
روی برخی پلن های سرور اختصاصی ایران امکان ارائه پورت 10 گیگابیت وجود دارد.
ارائه IP
امکان ارائه ادرس IP به تعداد مورد نیاز شما بر روی برخی از پلن های سرور اختصاصی وجود دارد.