اعضا > مرکز آموزش > سوالات متداول > ضریب امنیت سرویس ها به چه صورت است

ضریب امنیت سرویس ها به چه صورت است

توجه به این نکته ضروریست که مبحث امنیت در تمامی سرویس ها یک مقوله کاملاً دو طرفه بین کاربر و ارائه دهنده سرویس می باشد و هر دو باید نسبت به رعایت نمودن مسائل امنیتی مرتبط با خود از ابتدا و همچنین به صورت دوره ای اقدام نمایند.
ایساتیس سرور به عنوان سرویس دهنده از تجهیزات لازم در زیرساخت خود به جهت بالابردن ضریب امنیتی سرویس ها استفاده نموده و با استفاده از سناریوهای خاص اقدامات پیشگیرانه دوره ای و به روزی را پیاده سازی می نماید. همچنین به صورت پیش فرض تنظیمات امنیتی پایه را نیز برروی سیستم عامل، سرویس و نرم افزارهایی که توسط بخش پشتیبانی نصب و راه اندازی می شود، اعمال می نماید.

در همین راستا کاربر نیز باید نسبت به عدم وجود حفره های امنیتی، اسکریپت های مخرب و ... برروی داده ها و اپلیکیشن های خود اطمینان حاصل کرده و به صورت دوره ای نسبت به بررسی مسائل امنیتی سمت خود اقدام نماید. همچنین از ایجاد Rule های نامعقول (مثلاً باز کردن تمامی یا بخشی از رنج پورت ها، غیرفعال نمودن فایروال)، نصب نرم افزارهای مخرب، قرار دادن رمزهای قابل حدس و ساده برروی اکانت های کاربری خود، عدم لاگین به اکانت ها از تجهیزاتی که دارای بد افزار (مانند malware) هستند و ... پرهیز نماید. 

دقت داشته باشید که عدم توجه به این نکات (موارد امنیتی که باید از سمت کاربر صورت پذیرد) به مصداق باز گذاشتن درب و یا رها کردن کلید پشت درب (به صورت عمدی یا سهوی) در کنار استفاده از یک درب ضد سرقت قوی و به روز می باشد، مشخصاً در این شرایط نفوذ و مختل کردن امنیت به هیچ وجه دور از ذهن نمی باشد.آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینهنماد اعتمـــاد الکترونیکی

"تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است."

نماد اعتماد الکترونيکي