اعضا > مرکز آموزش > هاست - کنترل پنل > cPanel > ایجاد تصاویر بند انگشتی در سی پنل

ایجاد تصاویر بند انگشتی در سی پنل

بعد از ورود به سی پنل و سپس از قسمت file گزینه image را انتخاب کنید و از سه گزینه پیش رو گزینه Thumbnail را انتخاب کنید.

آموزش ایجاد تصاویر بند انگشتی برای سایت در سی پنل

⬅️ سپس در صفحه باز شده دایرکتوری های سایت برای شما نمایش داده خواهند شد. پوشه ای که حاوی آن عکس ها می باشد را انتخاب میکنید.(روی خود ایکن کلیک کنید) و سپس در صفحه باز شده در قسمت Scale Percent باید سایز عکس را تنظیم کنید ، برای مثال اگر 25 درصد در 25 درصد انتخاب کنید سایز تصاویر بند انگشتی یک چهارم سایز تصاویر اصلی می شود .

ایجاد تصویر بند انگشتی

⬅️ سپس گزینه Keep Aspect Ratio را انتخاب کنید .این گزینه باعث می شود که هاست نسبت ابعاد تصاویر را حفظ کند و باعث کشیدگی غیر استاندارد نشود و کیفیت ظاهری عکس تغییر نکند و در اخر با کلیک روی گزینه Thumbnail images تصاویر بند انگشتی ایجاد می شود.

🔻نکته : فایل های خروجی در یک پوشه با نام thumbnails در داخل پوشه ای که انتخاب کرده بودید ایجاد می شوند.

🔻نکته : با این کار عکس های اصلی پاک نمی شوند.

🔻نکته : قبل از درست کردن تصاویر بند انگشتی باید تمامی تصاویر را در یک پوشه در فایل منیجر قرار دهید و سپس آن پوشه را به صورت کامل انتخاب کنید.و هاست تمام تصاویر در آن پوشه را به صورت کامل بند انگشتی کند.
آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینهنماد اعتمـــاد الکترونیکی

"تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است."

نماد اعتماد الکترونيکي