اعضا > مرکز آموزش > سرور مجازی > میکروتیک > آپدیت (بروزرسانی) میکروتیک

آپدیت (بروزرسانی) میکروتیک

آپدیت روتر میکروتیک بصورت آفلایندر این روش پکیج های جدید آپدیت را از سایت میکروتیک دانلود نمایید . در سایت میکروتیک برای هر محصول دو پکیج وجود دارد مانند شکل زیر(برای بروزرسانی سرور مجازی میکروتیک فایل مرتبط با پلتفرم x86 را دانلود نمایید)

آپدیت میکروتیک

برای آپدیت کردن میکروتیک فایل Main Package را دانلود نمایید. در صورتی که نیاز به ویژگی های بشتری دارید (مانند advanced-tools, calea, dhcp, dude, gps, hotspot, ipv6, kvm, lcd, mpls, ulticast, ntp, openflow, ppp, routing, security, system, tr069-client, ups, user-manager, wireless) می توانید فایل Extra Packages  را دانلود نمایید و از حالت فشرده خارج نمایید. فایل extra Packages شامل تمامی پکیج های میکروتیک می باشد و شما می توانید فقط پکیج هایی که نیاز دارید را به روتر منتقل کنید تا آپدیت شوند .

سپس در winbox تمامی پنجره های باز را بسته و فایل دانلود شده را  به روتر منتقل میکنیم (اینکار یا به صورت Drag & Dorp و یا به صورت Copy و Past انجام می شود) سپس روتر را reboot میکنیم و آپدیت به صورت خودکار انجام می شود . 
بروزرسانی و آپدیت روتر میکروتیک

در این روش باید دقت داشته باشید که پکیج مناسب (X86) برای روتر خود را از سایت دریافت کنید .

در مواردی دیده شده بعد از ریستارت پکیج های جدید نصب نمی شوند بهتر است یکبار به صورت دستی ریستارت کنید .آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه
CAPsMAN (مشاهدات: 493)
آپگرید و حذف لایسنس (مشاهدات: 974)نماد اعتمـــاد الکترونیکی

"تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است."

نماد اعتماد الکترونيکي