baznashr

پرچمداران سری اس سامسونگ دیگر با صفحه نمایش تخت عرضه نمی‌شوند (شایعه)

on .

پرچمداران سری اس

طی سال‌های گذشته شاهد نوآوری‌های بسیار کمی در عرصه تلفن‌های هوشمند بودیم؛ هر سال پرچمدارانی با مشخصات سخت افزاری بهبود یافته روانه بازار می‌شوند و کمتر شرکتی به فکر نوآوری‌های جدید است. با این حال کمپانی سامسونگ با صفحات نمایش خمیده، صفحات انعطاف پذیر و قابلیت‌هایی همچون حسگر چشمی عنبیه در نوت 7 به دنبال ایده‌های نو است. حالا خبر رسیده است این شرکت می‌خواهد تولید پرچمداران سری اس خود با صفحات نمایش تخت را به فراموشی بسپارد.

در سال 2016، استقبال خریداران از گلکسی اس 7 اج سامسونگ (Samsung Galaxy S7 Edge) بسیار بیشتر از گلکسی اس 7 معمولی بود و سامسونگ نشان داده است که در تولید گوشی‌ های خمیده برای تمامی خریداران بازار در سال آینده مشکلی ندارد.

گذشته از تصمیمات کره‌ای ها برای گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8)، باید توجهی به سیاست‌های اخیر این شرکت در تولید پرچمدار سری نوت داشته باشیم. گلکسی نوت 7 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 7) که هفته قبل رسما در شهر نیویورک معرفی شد، تنها در یک نسخه با صفحه نمایش خمیده تولید و عرضه می‌شود. حالا اگر استقبال عموم خریداران از این محصول مناسب باشد و کاربران زیادی نسبت به فقدان نسخه معمولی نوت 7 اعتراض نکنند، سامسونگ به احتمال زیاد گلکسی اس 8 را تنها در یک مدل با صفحه نمایش خمیده از دو طرف تولید خواهد کرد.

یکی از کارشناسان کمپانی سامسونگ با این دیدگاه کاملا موافق است و استقبال مناسب خریداران از نسخه خمیده گلکسی نوت 7 را زمینه ساز حذف مدل فلت گلکسی اس 8 از خط تولید سامسونگ می‌داند. به عقیده این کارشناس، شرکت سامسونگ عجله‌ای برای حذف گوشی های معمولی از خط تولید خود ندارد. در ادامه توجه شما را به اظهارات آقای دانگ جین جلب می‌نماییم:

سامسونگ اگر بتواند فاصله تجربه کاربری کاربران در نسخه‌های خمیده و فلت را از بین ببرد و بخش نرم افزاری و کاربرد‌های آن را بهبود بخشد، مدل پایه و اصلی پرچمداران سری اس خود را در سال 2017 با صفحه نمایش خمیده روانه بازار خواهد کرد – آقای کوه دانگ جین، کارشناس شرکت سامسونگ

سامسونگ به احتمال زیاد برای حذف نسخه فلت از پرچمداران سری اس خود در سال 2017 عجله‌ای ندارد، اما اگر استقبال خریداران از گلکسی نوت 7 مناسب باشد، می‌توان این عامل را زمینه سازی برای بروز تغییرات بزرگ در پرچمداران سری اس سامسونگ دانست – آنالیزگر بازار

نظر شما در این زمینه چیست؟ آیا با سیاست حذف مدل‌های معمولی و تخت از پرچمداران سری اس یا حتی نوت سامسونگ موافق هستید؟ نظرات خود را در این زمینه با ما و سایر خوانندگان مطلب به اشتراک بگذارید؟

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

پربازدیدترین مطالب