هشدار در خصوص گسترش آسیب‌ پذیری Zerologon

آسیب‌ پذیری CVE-2020-1472 که با نام Zerologon نیز شناخته می‌ شود، در پروتکل Netlogon ویندوز کشف شده است. هکرها به کمک این آسیب‌ پذیری می‌ توانند کنترل دامین کنترلرها (Domain Controllers) را در دست بگیرند.   مشترکین ... ادامه مطلب »

15th Oct 2020
تغییر هزینه تمدید سرویس ها

با سلام همانطور که مستحضرید با توجه به افزایش بیش از پنجاه درصدی هزینه ها و خدمات که برخی از آنها مستقیما با نرخ ارز نیز ارتباط داشته اند، باعث شد که به ناچار هزینه تمدید سرویس ها را تغییر ... ادامه مطلب »

13th Oct 2020
سرور آمریکا برای دقایقی از دسترس خارج خواهد بود

باسلام احتراما به اطلاع می رساند، سرور آمریکا در روز پنجشنبه مورخ 1399/4/12 بین ساعت 10 تا 11 صبح، به دلیل به روز رسانی و تغییرات فنی در دیتاسنتر، از دسترس خارج می گردد. پیشاپیش از صبر و شکیبایی تان ... ادامه مطلب »

30th Jun 2020
کد تخفیف

باسلام کاربران گرامی می توانید ازطریق استوری های اینستاگرام ، وضعیت های واتس اپ و همچنین با عضویت در کانال تلگرام ایساتیس سرور، کد های تخفیف سرویس های ما را تا 30 درصد تخفیف مشاهده ... ادامه مطلب »

21st Jun 2020
خوش آمد می‌گوییم به شما و کلام آغازین را مزین می‌کنیم به سلام.

سلام به شما دوستداران تغییر، خیلی خوشحالیم که می‌توانیم به عنوان اولین نفر به شما دوست عزیزی که در مسیر تغییر و پیشرفت قدم گذاشته‌اید تبریک بگوییم. ما رسالت خود را بر این می‌دانیم که با ... ادامه مطلب »

20th Apr 2020